امروز دوشنبه 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

اخبار مجمع فوق العاده نوبت سوم

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خدا

با سلام دوستان محترم که عضو اصلی هستند. و یا سهام دار هستند و در وکالت نامه اولیه اولین خریدار دادن حق رای ذکر گردیده است , لطفا جهت گرفتن برگه رای از روز پنج شنبه 23 مهراز ساعت 14 الی 18 به آدرس دفتر تعاونی مراجعه فرمایند.

با توجه به شرایط عضویت منعکس در اساسنامه فقط کارمندان شهرداری منطقه 18 عضو تعاونی هستندد. و افرادی که از آنها برای شرکت در مجمع های عمومی و دادن رای وکالت دارند . می توانند رای بدهند. شما یک یا چند وکالت نامه دارید از خریداران و فروشندگان متوالی . اولین وکالت نامه که اصلی است و وکالت نامه مادر است . و سایر آنها فقط تفویض وکالت است. داخل آن در ابتدا در موضوع وکالت اگر نوشته شده باشد که حق رای دارید . شما می توانید رای بدهید. وگرنه به عنوان ناظر در جلسه مجمع عمومی شرکت خواهید نمود. کلیه افرادی که سل گذشته حق رای داشته اند. امسال هم حق رادی دارند. و با مدارک  برای گرفتن برگه رای تشریف بیاورند

آنها از هیچ تلاشی  برای متفرق نمودن اعضای محترم معترضی که یک صدا بر ای حاکمیت قانون در تعاونی برخاسته اند فرو گزار نخواهند نمود. در این مقطع موفق گردیدند. مجمع گذشته را از حد نصاب بیندازند. و برای مجمع آینده هم تدارک فراوان دیده اند. ایجاد بحث های انحرافی و جانبی  و یا معرفی قهرمانان و دلسوزان  کاذب و  وابسته به خودشان ، از ترفند های آنان است . اینجانب به عنوان حقیر ترین عضو این حرکت منسجم از همه دوستانی که برگه رای دریافت نموده اند عاجزانه استدعا می نمایم از هم اکنون برایمجمع برنامه ریزی نمایند.و اگر واقعا امکان حضور ندارند نماینده ای را به دفتر تعاونی معرفی فرمایند. این بهترین فرصت ماست. واگر اگر موفق نشویم فقط باید بگوئیم وای بر ما ... از آن پس هرکس که بخواهد نسبت به ویرانی پروژه اش اعتراضی نماید باید به دوسوال پاسخ دهد. اول اینکه برگه رای را گرفتید ؟و دوم در مجمع به حاکمیت سلامت  و قانون رای دادید؟ آنگاه :

چون نیک نظر کرد و پر خویش برآن دید  .............. گفتا زکه نالیم که از ماست که بر ماست.

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه

18 با توجه به ابراز نارضایتی عده ای از اعضای محترم از وضعیت فعلی تعاونی اینجانب بازرس تعاونی با هماهنگی وزارت محترم تعاون و همکاری ریاست محترم هیات مدیره اقدام به برگزاری مجمع عمومی جهت حل مشکلات تعاونی نموده و آگهی آن روز پنجشنبه 94/6/19 در روزنامه اطلاعات درج خواهد گردید. لذا لطفا نسبت به خرید روزنامه و تهیه کپی از آگهی و نصب در تابلو های اعلانات محل کار خود اقدامات مقتضی را معمول فرمائید. همچنین به انحای مختلف به دوستانی که فاقد امکانات اینترنتی می باشند اطلاع رسانی گردد. شرکت شما در مجمع نشانه دلسوزی برای سرمایه خودتان و دوستانتان است.

احتراما با سلام با توجه به پرسش برخی دوستان در مورد مجمع عادی و فوق العاده به عرض میرسد که مجامعی که به منظور امور جاری و پیش بینی شده در هر سال برگزار می گردد مجمع عادی هستند. مانند مجامعی که برای انتخاب هیئت مدیره هر سه سال و یا بازررسین هر سال برگزار می گردد. اما مجامعی که با دستور تغییرات در اساسنامه و یا کلیات تعاونی برگزار می گردد و لازم نیست که در زمان خاصی از سال برگزار شود. مجمع فوق العاده نامیده می شوند. از نظر تعداد لازم برای رسمیت در مجامع فوقالعاده  نوبت اول دو سوم اعضا لازم است وبرای نوبت دوم  مثل جلسه گذشته در 4 بمهن اکثریت اعضا کافی است یعنی نصف به اضافه 1  اما در نوبت سوم با هر تعداد رسمیت خواهد یافت . و تغییرات اساسنامه و تمدید تعاونی صورت خواهد پذیرفت .ولی برای مجامع عادی یعنی انتخاب هیئت مدیره و بازرسین و تصویب تراز مالی سالیانه بودجه سال جاری ، تعداد لازم برای رسمیت جلسه نوبت اول اکثریت اعضا یعنی نصف به اضافه 1 می باشد و برای نوبت دوم هر تعداد کافی است .در اینجا باید مراقب باشیم که حدود صد نفر که برگه رای گرفته بودند در مجمع  اخیر شرکت ننمودند تا به حد نصاب نرسد و در مجمع دوم مانند یک لشکر حجوم آورده و نتیجه مجمع را به ضرر اعضا تغییر دهند. اعضائی که برگه رای ندارند اگربتوانند فروشنده اول که وکالت نامه اصلی را امضا نموده  پیدا نمایند و به اتفاق او به دفتر خانه بروند می توانند حق شرکت در مجمع عمومی و رای دادن را به وکالت امه خود اضافه و برگه رای بگیرند. پس زمان اقدام را به فردا نیندازید.همه کارمندان و بازنشستگان شهرداری منطقه 18 که طرف شما در دفتر خانه خواهند بود ،افراد محترمی هستند که از وضع فعلی تعاونی  ناراحت و جزو معترضین می باشند و مطمئنا بدون هیچ چشمداشتی با شما همکاری خواهند نمود.

 

بازگشت به منوی اصلیتعاونی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, نخل , کوهک ,مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

ورود به پایگاه اطلاع رسانی اعضای تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما