امروز دوشنبه 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

تخلف بزرگ مدیر عامل و رئیس هیات مدیره غیر قانونی قبلی در دادن وکالت بلا عزل به سرمایه گذار - 3 میلیارد تومان بلا عوض قرار داد کجاست؟

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

به نام خدا

تخلف بزرگ مدیر عامل و رئیس هیات مدیره  غیر قانونی قبلی در دادن وکالت بلا عزل به سرمایه گذار - 3 میلیارد تومان بلا عوض قرار داد کجاست؟

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنا شهرداری منطقه 18  پرژه پاسارگاد 2058/2

احتراما با تقدیم تصویر وکالت نامه بلا عزل  هوشنگ فراهانی  و فاطمه به فرجام با موضوع ترهین و توثیق که. هیچ ضمانتی ازآقای  یوسفیان بابت الزام به خروج از رهن و وثیقه ملک گرفته نشده است. آقای  یوسفیان به استناد این وکالت نامه سراسر تخلف  دخل و تصرف غیر قانونی در مال غیر ، خود را مالک زمین نامیده و در خواست فروش آن را نموده  بود. طبق مواد 50 الی 54 اساسنامه  منتج از قوانین بخش تعاون  جمهوری اسلامی هیات مدیره  بدون موافقت اکثریت حق هیچ گونه ایجاد تغییر در مالکیت زمین که متعلق به اعضای  شرکت کننده در خرید آن است  مثل دادن وکالت بلاعزل روی زمین های تعاونی به شخص دیگر  ،  را ندارد. وکالت چیزی را داده اند که نداشته اند.

 

آیا 40 درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده بوده است ؟آیا عملیات سفت کاری ساختمان کامل شده بوده است؟ آقای یوسفیان بابت این مالکیت ادعائی خود چه عوضی را به تعاونی پرداخت نموده بوده اند؟

اما سه میلیارد توما که باید در هنگام عقد قرار داد به حساب تعاونی ریخته می شد . هرگز ریخته نشده و قرار داد او خود به خود امحا می باشد. ولی چرا فراهانی قرار داد اورا ادامه داده است . ؟سه میلیارد تومان کجاست؟

پس چرا قرار داد ادامه داده شده و فراهانی نامه  سراسر خسارت  فوق را با جعل سمت داده است؟ا ین سه میلیارد تومان بلاعوض اولیه قرارداد کجا رفته است؟ البته با توجه به تورم اکنون 4/5 میلیارد شده است .

یوسفیان که تعهد با داشتن توان مالی و تشکیلات اجرائی برای انجام و اتمام کار نموده بود چرا اعتراف به مشکلات مالی نموده و به دنبال وام می دویده است.این سو مدیریت و قصور عمدی  فراهانی بوده است که مدارک لازم جهت  توان واقعی مالی او را مطالبه ننموده است.

 

بازگشت به منوی اصلیتعاونی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 06:44

نظرات  

 
+1 # توطئه شوم فروش زمین 2058 با درایت دست اندکاران و مدیریت منتخب و حمایت و همبستگی اعضا ناکام ماند.نوید میثمی 01 شهریور 1394 ساعت 14:44
با عرض سلام و احترام
وقتی مدیر عامل و هیئت مدیره سابق در سال 1393 با اعتراضات همه جانبه و گسترده اعضا مواجه شدند دریافتند که دوره سیاه مدیریتشان رو به پایان است. لذا با خارج کردن اسناد مالکیت زمین ها به فکر توطئه شوم دریافت وام های کلان یا فروش زمین پروژه ها افتادند.
راهکار هیئت مدیره سابق جهت ادامه توطئه و کارشکنی بر علیه اهداف تعاونی و اعضاء این بود که با توجه به بسته بودن درب تعاونی و کوتاه بودن دست آنها از تعاونی،  فساد موردنظرشان را از طریق پیمانکاران به اجرا درآورند.
آنان که در مدت چند ساله مدیریتشان هیچ اقدام مثبتی نداشته اند و عامل رکود ده ساله پروژه ها، اخذ وجوه میلیاردی از اعضا و بسیاری اعمال ننگین دیگر بوده اند و اکنون که با انتخاب و همت اعضا از تعاونی بیرون انداخته شدند حاضر به تحویل نیستند و به وارد آوردن ضرر و زیان به سرمایه ها، وقت و عمر اعضا همچنان ادامه می دهند. نمونه آن اعطای وکالت بلاعزل به پیمانکار 2058 است. سند وکالتی که یوسفیان بعنوان وکیل آنرا امضاء نکرده و از درجه اعتبار ساقط است ولی برای فروش زمین مورد سوء استفاده قرار داده است.
و غافلند که دیگر اعضای محترم و نمایندگان اعضا فرصت شیادی و خیانت به مدیریت آلوده سابق را نخواهند داد.
همچنین اسناد و مدارک فوق شامل قرارداد پیمانکاری، وکالتنامه و ... می تواند به عنوان ادله جهت طرح شکایت کیفری جدید از مدیریت سابق و سرمایه گذار پروژه بدلیل خیانت در امانت، ارتکاب تخلفات اساسنامه ای، ادعای کذب مالکیت زمین و فروش مال غیر مورد استفاده اعضا و سهامداران 2058 قرار گیرد و پرونده اتهامات کیفری آنان را سنگین تر نماید.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # افق آتیحسنلو 08 شهریور 1394 ساعت 09:38
با سلام و خسته نباشید
تا کنون بابت تمامی زحمات کشیده شده بابت رسوائی سوء استفاده های مدیر عامل و سایر عوامل قبلی تشکر ویژه دارم. ولی برنامه اتی هیئت مدیره و مدیرعامل جدید برای انجام پروژه پاسارگاد چیست؟ به اندازه کافی بدلایل معلوم این پروژه به تاخیر افتاده و پروژه های اطراف که بسیار بعد از پاسارگاد کلنگ خورده اند رو به اتمام هستند. لطفا برنامه خود را برای ادامه روند کار اعلام فرمایید و خواهشا این پروژه را زودتر عملیاتی کنید.
پاسخ مدیریت تارنما : با سلام و تشکر از ابراز لطف شما در بازدید از این مطلب هیات مدیره جدید به دلیل اعتصاب کاری دسته جمعی عوامل مدیران قبلی از اکثریت جهت انتخاب مدیر عامل و امور اجرائی افتاده بوده که پس از ترمیم هیات مدیره و آمدن افراد جدید امور اجرائی دنبال خواهد گردید. ولی به عنوان عضو این پروژه و نه به عنوان بازرس نظر بنده اینست که همزمان با تلاش برای حل مشکل جواز باید سازنده فعلی که قرار دادش به دلیل نپرداختن 3 میلیارد تومان به حساب تعاونی و عدم ارائه ضمانت بانکی در هنگام عقد قرار داد امحا و منفسخ است ، ضمن اینکه اسناد مناقصه ای در این قرار داد وجود نداشته و خود را مالک معرفی کرده برای فروش ملک و خیانت در امانت نموده است.را خلع ید زیرا صلاحیت نظام مهندسی ندارد و شهرداری به او جواز نخواهد داد . وبا برگزاری مناقصه یک قرار داد محکم و سالم با بالای 80 درصد سهم مالک را بسته و کلیه هزینه هام هم به عهده سازنده باشد. و عملیات اجرائی آغاز گردد.وقتی باکار ما به دست اشخاص سالم باشد مسلما سود ما بیشتر است. و شاید دو برابر .پس اندکی صبر سحر نزدیک است.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما