امروز یکشنبه 3 شهریور 1398 - Sun 08 25 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

روز نجات پلاک ثبتی 2058 مبارک

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

بسم الله الرحمن الرحیم

اعضا و سهام داران تعاونی مسکن  کارکنان شهرداری منطقه 18 به خصوص پروژه 2058

روز نجات پلاک ثبتی 2058 را که در دقایق پایانی از ورطه نابودی بیرون کشیده شد تبریک عرض می نمایم . توطئه شوم متخلفین با شکست روبرو شد. زحمات بی شائبه و شبانه روزی کار گروه عملیاتی که به دلایلی نام بسیاری از آنها باید محفوظ بماند در حصول این موفقیت نقش اساسی بازی نمود . همسایه آینده تبریک ما را بپذیرید.
حدود یک ماه پیش یکی از افراد صالح و دلسوز صندوق ذخیره ارزی تلفنی اینجانب را در جریان اقدام غیر قانونی  مدیران سابق تعاونی در اعطای وکالت بلاعزل با اختیاراتی که خود هرگز نداشته اند و در زمانی که دوره اشان تمام شده و هیچ سمتی در تعاونی نداشتند ، گذاشتند .و اینکه وکیل این سند یعنی آقای محمود فکور یوسفیان نامه ای به عنوان مالک این ملک به صندوق ذخیره کارمندان شهرداری نوشته معرفی نموده و در خواست فروش ملک به آنجا را نموده است. روزهای دلهره آغاز گشت.بلافااصله موضوع را با ریاست جدید هیات مدیره جناب آقای قاسمی در میان گذاشتم و کار ی بزرگ  آغاز گشت .
در عرض کمتر از یک هفته مدارک مربوط به این معامله تحویل ایشان گردید. حرکت بزرگی که بعد ها به تغییر مدیر عامل غیور و پاک این مرکز انجامید. اکنون همه در تکاپوی فعالیت های قضائی و حقوقی قرار گرفتند. دیگر ساعت و شب و روز خواب مفاهیم خود را از دست داده بود. تا اینکه خبر رد درخواست آقای یوسفیان به دلیل بسته بودن درب تعاونی و پلمپ آن همه را خوشحال نمود. در جلسه مسجد نیایش که مرحوم مغفور قاهری تبریزی نیز در آن حضور داشتند اشاره ای به این حرکت و اینکه چگونه بسته بودن در ب تعاونی به نفع اعضا تمام شده است گردید. چیزی از این خوشحالی نگذشته بود که خبر دیگری از مراجعه حضرات به دفتر خانه های دیگری رسید. تلاش برای شناسائی این دفتر خانه ها آغاز گشت . و صد ها تماس تلفنی به دفتر خانه هائی که احتما ل داده می شد. نهایتا به یک دفتر خانه ختم گشت.
در تمام این مدت اطلاعات به دست آمده جز اطلاعات طبقه بندی شده و غیر قابل انتشار قرار گرفته بود. ولی دفتر خانه 765 در خیابان ولیعصر بالاتر از میر داماد برج پیروز طبقه چهارم در مرکز نظر فعالیت ها قرار گرفت. آخر هفته گذشته خبر استعلام این دفتر خانه از اداره ثبت همه ما را متوحش نمود. روز شنبه ساعت 5 بامداد نامه مربوط به مکاتبه با سر دفتر محترم این محضر و مدارک پیوست آن کامل گردید. و به امید آنکه بتوانیم . با ادله های اداری ایشان را متقاعد به امتناع از این سودا گری نمائیم به آنجا مراجعه نمودم .ولی کار از این حرف ها گذشته بود. و پرونده ضخیمی از این پلاک و تعاونی در آنجا از مدتها پیش آماده گشته بود. خریدار شرکت مبین سازه وابشته به فرار گاه خاتم الانبیا سپاه بود.مدارک مار ا به خود ما عودت دادند. و جستجو جهت مشخصات این شرکت آغاز گشت تا از غیر قانونی بودن این معامله بر اساس حقوق اعضا و ماده 50اساسنامه مطلع و از خرید منصرف نمائیم . وصبح روز یکشنبه اول وقت اداری مدیر کار گروه 2058 جناب کبیری و مدیر کارگروه 2114 جناب میثمی به همراه مدیرکار گروه عملیاتی و آقای عبد اللهی و آقای قاسمی و اینجانب که همرا ه با نامه ای خطاب به ریاست محترم دادسرا برای اخذ دستور قضائی توقیف ملک آمده بودم. این بسته نامه ساعت شش ونیم بامداد کامل شده بود. به اتفاق جناب میثمی به دفتر سرپرست مراجعه نمودیم. وایشان که از بابت گزارش اینجانب به رئیس قوه قضائیه نا را حت بودند. گفتند نامه را به مسئول پرونده یعنی بازپرس محترم ارجاع دهیم . و نا مه را به دست آقای عبداللهی سپردیم و ایشا با تغییر متن نامه نامه جدیدی به همراه مدارک را به دفتر شعبه برده و طی مراحل طولانی و نفس گیر سر انجام دستور قضائی مورد نظر ساعت 14 آماده شد. همه در یک خستگی واقعی بودیم .ولی نامه باید به سرعت به اداره ثبت می رسید. و از آنجا تقاضا می گردید که استعلام داده شده به دفتر خانه را با نمابر اظطراری باطل نمایند. این عمل تا امروز قبل از ظهر کامل گشت .
و لحظات دلهره پایان یافت و همه ما یک نفس راحت کشیدیم . لحظات نفس گیر روز های پنج شنبه و جمعه ، شنبه و یکشنبه اخیر به لحظات آرامش تبدیل گشت. این موفقیت را برای جلوگیری از اینکه یک یادگاری از مدیران سابق به صورت داغ روی این ملک بماند . را به همه اعضای آن تبریک عرض می نمائیم
سر دفتر محترم اظهاز می نمود دو سال است دنبال این معامله هستند. و روزها اخیر توانستند به این مرحله برسانند. یعنی تمام بازی های سرگرم کننده چند ماه اخیر برای اتمام اعمال غیر قانونی ایشان بوده بوده است.
اما در دادسرا چه گذشت . وکیل آنها آمده بود . تا تقاضای رفع ممنوع الخروجی یکی از مدیران سابق را با قرار دادن سند نماید. شاید هم از موضوع مطلع شده یود. در دفتر دادسرا اعلام کرد که شکایتی از من در پلیس فتا نموده . وبنده هم اعلام نمودم که در کانون وکلا شکایت ثبت و به جرم ادعای وکالت پروانه او را باطل خواهم نمود. او می گفت که این معامله به نفع اعضا است و ما در مقابل هالوگرام در یافت می نمائیم . و ما می گفتیم که شما سمتی برای انجام این کار ها ندارید. و دخالت شما کاملا غیر قانونی است. باز پرس محترم اجازه دادند . تا این مباحثه چند دقیقه ائی ادامه پیدا نماید. و بعد پرسیدند که حرفهای آنها را قبول داریم ؟که پاسخ ما منفی بود. زیرا آقای یوسفیان به تعهدات خود عمل ننموده و حقی در این ملک ندارک که برود خود را مالک آن معرفی نموده وآن را بفروشد. و ما هالو گرام را به پیشانی خود بچسبانیم و هر وقت دیدند به ما بخندند. اینجانب همچنین شکایت مربوط به پیامک های غیر قانونی را باخود برده بودم که در فرصت مناب ثبت نمایم که این کار نهایتا امروز انجام گردید . اکنون تصاویری را به نظر شما بزرگواران می رسانم.

یوسفیان در قرار دادش تعهد نموده که توان مالی و فنی و اجرائی برای ساخت آنجا را دارد. و اینچنین اینجا اعلام بی پول بودن نموده است

نامه ای که در زمان پلمپ بودن درب تعاونی و بعد از شروع نمایش دیوان اداری نوشته و در خارج از دفتر تعاونی شماره شده و حق اعضا را به باد یغما داده است. درست روز بعد از اینکه در دادسرا به فروش سهام اعتراف نمود و عذر آورد که در زمان مدیران قبلی بوده است. و مشخص شد که در آن زمان بازرس بوده و ادعا کرد که هیچ سهمی در زمان او فروخته نشده است. و این نتیجه برخورد ضعیف  و نامناسب قضائی  با این متهم بوده است. همین یک نامه به اندازه فروش 1000 حق امتیاز به این پروژه خسارت وارد آورده است. از همه مهم تر  سیستم اداری تعاونی را از دفتر تعاونی خارج نموده بوده اند. و با داشتن مهر  و سر برگ تعاونی  امکان صدور اینگونه مجوز ها  و نامه ها را داشته اند.
یکی از عوامل بزرگ موفقیت ما وکالت هائی بود که اعضا به مدیران کارگروه ها داده بودند. و خواهش می کنیم به منظور حراست از سرمایه ها خود اگر تا کنون اقدام به اعطای وکالت ننموده ائید سریعا اقدام نمائید.  گزارش کامل تر انشا الله در سایت اعضا تقدیم خواهد گردید.

بازگشت به منوی اصلیتعاونی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22


آخرین بروز رسانی در شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 07:04

نظرات  

 
+2 # لعنت بر خیانت کارانعضو 2058 31 مرداد 1394 ساعت 19:57
سلام خدمت اعضای محترم
با تشکر از شما بازرس آگاه و باهوش و مردمی تعاونی
رائ هایی که به شما عزیز داده ایم الحق والانصاف که برازنده شما میباشد و برای این رائ دادن خود بسیار خوشنود هستم میخواستم از شما و دیگر دوستان زحمتکش تشکر کرده باشم و به خائنین بگویم لعنت بر شما باد که چنگال هایت را از گلوی اعضای تعاونی برنمیدارید... ولی
پایان شب سیه سپید است.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # عضو پلاک 2114mohammad afkhami zadeh 21 شهریور 1394 ساعت 08:34
سلام ضمن تشکر از زحمات شما و همکارانتان یک توصیه به مدیران قبلی دارم که مال حرام سرسفره ی خانواده شان نبرند چرا که عواقب خوبی برایشان ندارد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 
 
0 # پاسخ: روز نجات پلاک ثبتی 2058 مبارک-aliasghar tanhaعضو 2058 03 مهر 1394 ساعت 11:03
سلام
با تشکر از شما بازرس محترم
می خواستم از شما و دیگر دوستانتان تشکر کنم
انشاء الله خدا به زندگیتان برکت دهد و همیشه سلامت باشید و
بر کسانی که در امانت و اعتماد اعضاء خیانت کردند همواره غالب و پیروز شوید
پاسخ مدیریت تارنما : با تشکر از ابراز لطف و بازدید شما انشا الله برای شما هم همینطور باشد.
پاسخ | پاسخ به همراه نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما