امروز یکشنبه 3 شهریور 1398 - Sun 08 25 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

حاشیه های جلسه عمومی مسجد نیایش - چرا فراهانی برای مناظره نیامد.؟!

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

به نام خداوند بخشنده مهربان

اعضای محترم تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18

با سلام و باتشکر از حضور  سراسر حمایت  شما  ساعت 9 صبح جلوی پله های ورودی مسجد رسیده با اینکه در این جلسه به عنوان مهمان شرکت می نمودم ولی برای رسانیدن لیست های خام حضور اعضا DVD برخی مدارک تعاونی کمی زودتر از بقیه رسیدم (البته به خیال خودم) هنگام پارک کردن آقای کبیری در حال پیاده شدن بودند. که سلام علیک گرمی باهم داشتیم و مثل همیشه پر از محبت مرا مورد لطف و عنایت قرار دادند. بالای پله ها آقای محمدیان در تدارک راه اندازی ویدئو پروژکتوری بود که برای نمایش مدارک تدارک دیده بودند. همچنین بنر زیبائی تهیه نموده بودن که خوش آمدید را  به رنگ های گل سرخ و برگ سبز  نوشته بودند . و بنده به اتفاق آقای صادقی برای نصب آن در جای مناسب مامور شدیم . در این زمان  سلام علیک با دوستانی که برای کمک  تلاس می نمودن و به خصوص جناب آقای خیاطی  حال هوای ما را تازه می نمود.  کار سخت اینجا معنی نداشت.    و همه برای دفاع از حق  اعلام آمادگی برای همکاری در هر زمینه ای می نمودند. 

با تشکر از جناب آقای اسلامی به خاطر عکس بسیار زیبا و حرفه ائی  فوق                                                                                 از من خواستند که مسئول ویدئو پروژکتور باشم و هنوز کار کردن با آن را یاد نگرفته بودم که اعضا ی محترم با شوق و انگیزه فراوان نصف مسجد را پر نموده بودند. وقتی اولین فیلم را که جلسه اعضای هیات مدیره جدید با هیات مدیره قدیم و آقای هوشنگ فراهانی مدیر عامل و بازرس اسبق تعاونی برای نحوه  تحویل تعاونی و صورتجلسه آن بود شروع نمودم مسجد تقریبا و قبل از ساعت 9 و نیم پر شده بود. آقای محمدیان از من خواست تا فیلم را از اول بگذارم ولی اشتباها فیلم دیگری که آماده گذاشته بودند. پخش شد و چند دقیقه از فیلم را پوشانید. به هر حال برنامه با تلتوت آیات قران مجید توسط آقای محمدیان آغاز گشت . و پس از آن آقای مسعود کبیری مدیر کار گروه هماهنگی اعضای پروژه 2058 در خصوص کار های انجام شده و لزوم اعطای وکالت صحبت نمودن که متا سفانه هنوز هیچ یک از دوستان متن سخنان خود را برای درج در سایت ارسال نفرمودند. پس از ایشان آقای محمدیان مدیر کار گروه هماهنگی 399 صحبت نمودند که فیلم قسمتی از صحبت ایشان روز گذشته در همین سایت درج گردید. و منتظر متن کامل آن برای درج هستیم.

پس ازایشان نوبت آقای میثمی بود که  ضمن گزارش وضعیت  زمین  و تاریخچه 2114  اطلاعات  صندوق کارگروه 2114 و مقدار واریزی و موجودی آن را اعلا فرمودند. و علی الرغم گلایه ایشان از برخی اعضا ی این پروژه که هنوز در خواب خرگوشی به سر می برند. الحق که کار کرد خوبی داشته اند. آقای حسن رجبیان دیگر سخنران جلسه بودند که به عنوان نماینده و مدیر کارگروه هماهنگی 398 در چند جمله کوتاه گزارش خود را تقدیم حضار نمودند. پس از صحبت های آقای موسوی که دل همه را به درد آورد  و مضمون آن افترای ناجوانمردانه و غیر واقعی بود که به این مرد دلسوز  ، متعهد ، آزاده و پیرو خط و اوامر رهبری نسبت داده بودند.تا ایشان را دچار درد سر نمایند . فقط به خاطر تلاش برای دفاع از حق خود و اعضا و دوستان و همکارانشان و مبارزه با فساد موجود در تعاونی که حضار جمیعان و یک پارچه با صلوات های بلند حمایت و پشتیبانی خود را از مقاومت  او در مقابل  توطئه ها ی شیاطین اعلام نمودند.

پس از ایشان نوبت به مدیر کارگروه حقوقی و قضائی تعاونی جناب آقای عبد اللهی رسید. که گزارشی از وضعیت ژیشرفت پرونده های دادسرای ناحیه 10 ارائه نموده و از اعضا ئی که تا کنون  اقدام به ثبت شکایت ننمو ده اند ،‌خواستند که به صف شکایت کنندگان بپیوندند. در مورد رای دیوان عدالت اداری اعلام نمودند که این یک رای بدوی بوده و فاقد ارزش اجرائی و از ابتدا مشخص بود که باطل خواهد گشت. و انشای آن هم فقط برای خلاص شدن از پرونده بوده است. در مورد پرونده متهمین دادسرای ناحیه هجده توضیحات بسیار کاملی ارائه نموده و در مورد دلیل تطویل زمان کار کارشناس رسمی دادگستری در پرونده ناحیه ده توضیحاتی ارائه که انتخاب سه کارشناس در سه رشته مختلف یکی از دلایل ایشان بود. سپس گزارش این جانب بازرس تعاونی به بازرسی قوه قضائیه فرمودند که این شکایت در سه بخش بوده که یک طرف دیوان و یک طرف ناحیه هجده را هدف قرار داده و بسیار امید وار کننده است و طرف سوم آن که دادسرای ناحیه  ده است باعث تصدی زمان  خواهد بود و ممکن است دو سه ماهی این بازرسی از کار دادسرا طول بکشد.

پس از ایشان اینجانب با گرفتن نوبت و اجازه چند جمله ای را به دوستان اعلام نمودم . اول اینکه مدیریت اسبق تعاونی که به صورت غیر

قانونی نقش مدیریت سابق را به خود اختصاص داده بود. هفت ماه است از تاریخ برگزاری مجمع بدون کوچکترین سمتی در تعاونی  از تحویل تعاونی خود داری کرده و همه اعضا و تعاونی را به بازی گرفته است . دائما شایعانی در خصوص اینکه روزی به استناد نامه ای واهی به تعاونی باز خواهند گشت و خود را به عنوان مدیر عامل تحمیل نموده به فروش و دخل و تصرف غیر قانونی در مال غیر خواهتد پرداخت .را از طریق وابستگان خود منتشر می نمایند. خسارت هائی که در این هفت ماه به تعاونی و اعضا وارد نموده را به اشد حالت از او مطالبه خواهیم نمود. این مسئله را به خصوص به اعضای کوهک اعلام می نمایم که بدون رسید از شماها پول دریافت می نمایند.آیا فکر کردید که چرا از دادن رسید وحشت دارند. ؟ زیرا سمتی در پروژه شما نداشته  و حق هیچگونه اظهار نظر و امضائی ندارند.  و همچنین شکوائیه مربوط به پیامک غیر قانونی را که تهیه نموده بودم را با اعضا در میان گذاشتم . سپس در مورد عملکرد غیر قانونی دادسرای ناحیه ده و اینکه بسیاری از مراجعین جهت شکایت را با بیان اکاذیبی از قبیل اینکه این شکایت ها دعوای بین هیات مدیره قدیم و جدید است و نیازی نیست شما هم شکایت نید و یک شکایت کافی است و از این قبیل گمراه نموده و برای انصرافشان تلاش می نمایند. در حالیکه اختلاف همه ما با هیات مدیره قبلی حیف و میل سرمایه های ما و اعمال غیر قانونی آنها است و با هیچ کدام خصومت شخصی نداریم و اگر داشتیم که سهام تعاونی را نمی خریدیم .و باید به این برخورد ها پایان داده شود. و اینجانب با سه گزارش پنجاه صفحه ائی که به سازمان ها و نهاد های بازرسی و نظارتی ارسال نمودم در تلاش برای انجام این مهم هستم . در مورد دیوان اداری باید صبر می کردیم تا دادخواست تجدید نظر توسط اداره تعاون ثبت شود. سپس به عنوان ثالث وارد می شدم  . زیرا با صدور رای  بدوی پرونده در شعبه 34 مختومه شده و باید در شعبه تجدید نظر پرونده ای تشکیل می شد تا به عنوان کسی که حق و حقوقش با این رای ضایع شده داد خواست بدهم  . واینکار با موفقیت انجام و داد خواست کاملی شامل 11 مورد ایراد قانونی در 5 برگ و 21 برگ ضمائم  اصل و برابر اصل ثبت گردید . که جائی برای اشتباه مجدد نمی گذارد.  همه اعضا می توانند در صورت لزوم این کار را امجام دهند. واقعدست آخر در مورد بسته و پلمپ بودن درب دفتر تعاونی به عرض رسانیدم که این موضوع در کل به نفع اعضا است و جلوی  فروش سهام آنها را گرفته و مدارک را جهت کارشناسی دست نخورده نگه داشته است. فراهانی که با دستپاچگی کلید آنجا را برداشت و متواری گردید از واهمه مدارک موجود در آن بوده است. شواهدی در دست است که در انتهای سال گذشته به دیوان اداری مراجعه می نماید. ولی به او توصیه می شود که بعد از تعطیلات عید بیاید تا پرونده در سال جدید مطرح شود. و او به دلیل واهمه خود دستوری برای تعطیلی یک ماه تعاونی به بهانه عید نوروز می دهد. که با مخالفت اینجانب و هیات مدیره جدید روبرو می شود. و برایش چاره ای نمی ماند غیر از اینکه کلید را شبانه از کارمند  دفتر گرفته و تا روزی که به عنوان متهم به دادسرا آمد در خفا بسر ببرد. اعضا اینجانب را با لطف و عنایت از طریق دست زدن مورد شرمندگی قرار دادند.

آقایان مدیران و اعضای کارگروه ها  در خلال جلسه مدارک اعضا را تحویل می گرفتند و دوست گرامی آقای حمید رضا کردی در این مورد به گروه 2058 یار نموده و از ایشان تشکر می نمائیم.

اعضا شروع به خروج از جلسه نمودند. و در این حال سوالات و صحبت هائی  که به شکل حصوری خصوصی مطرح می گردید شروع شد. و هرگوشه مسجد چند نفری گرد هم به  انتقال اطلاعات خود می پرداختند. سوال جالب اکثر دوستان این بود که چرا فراهانی که  توسط هیات مدیره جدید به مناظره دعوت شده بود نیامد ؟ و چرا به جای شایعه پراکنی حاضر نشد در مناظره شرکت نماید؟ پاسخ را خود اعضا می دانستند. وآن این بود که او شهامت رویاروئی با اعضا را ندارد. و اعضای غارت شده را دشمن خود می داند. نه به عنوان یک ناراحتی و واکنش وجدانی بلکه از بیم عواقب اعمال غیر انسانی و غیر قابل تحمل خود. با دریافت متن سخنان دوستان  گزارش تکمیلی تقدیم خواهد گردید.............با تشکر و تقدیم احترام مجدد بازرس تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 18 فضل الله نمازی میبدی

بازگشت به منوی اصلیتعاونی

اعضا, تعاونی, مسکن, کار کنان, شهرداری, منطقه, 18, اعضا, سهامداران, پاسارگاد, 2058/2, 2114, 399, 398, 468, مجمع, عمومی, فضل الله, نمازی, میبدی, جواز, ساختمانی, فراتر از ناشناخته تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, هیئت, مدیره, 18اعضای تعاونی مسکن کار, کنان شهرداری منطقه 18, اعضا ی, 2058, 2114, 399, 398, 468, نخل, کوهک, سایر, پروژه ها, اساس, نامه, اساسنامه, دستور, نقشه, پرونده, شهرسازی, مجری, صلاحیت, سهمیه, گزارش, مجمع, عمومی, فوق العاده, نوبت, تصویب, تغییرات, اساسنامه, تمدید, دوره, تعاونی, مجمع, عادی, تراز مالی, بودجه, سال 93, هیئت مدیره, بازرسین, چهار دانگه, دانگه, چهار, شهردار, شماره2, وزارت تعاون, اداره, تعاون, استان, تهران ,منطقه22

آخرین بروز رسانی در شنبه, 10 مرداد 1394 ساعت 21:13

افزودن نظر

دستورات حفظ اسرار کاربران در این تارنما فعال می باشد

کد امنیتی
تصویر جدید

محل کنونی شما