امروز چهارشنبه 1 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

آخرین زمان بروزرسانی 07:27:13

خبر خوان

فیس بوک

تیوتر

Headlines:

یک خبر جالب و یک خبر خوب از طرح تفضیلی - وضعیت فعلی پلاک ثبتی 2058/2

  • مشاهده در قالب PDF
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

به نام خدا

اعضا و سهامداران محترم پروژه پاسارگاد.

احتراما با سلام  مطابق محاسبات ارائه  شده  توسط اینجانب در گزارش روز یکشنبه سطح اشغال دستور نقشه قبلی فقط 38٪ بوده و این ادعا که چون اکنون 40٪ است ، جواز نمی گیریم حقیقت نمی باشد.

خبر خوب اینکه هنوز مصوبه شورای شهر مبنی بر باغ بودن پهنه را در طرح تفصیلی تاثیر نداده اند و کماکان در طرح تفصیلی  s121 هستیم . اما به زودی و شاید همین فردا خواهند داد. و پهنه ما به g یعنی باغ یا همان فضای سبز تغییر خواهد نمود. ودرآن صورت ارزش زمین ما به صفر تغییر خواهد نمود.

آقای فراهانی که به نظر اینجانب برای نابودی این پروژه و سرمایه ما که به قیمت عمر وسلامتی و تحمل محرومیت های خود به دست آورده ایم ٰ‌،‌قسم یاد نموده اند . امروز فردا می نمایند تا طرح تفصیلی کار ما را یکسره نماید. همانگونه که در نوبت قبل پس از اخذ پول خرید 1600 متر زمین از جیب  سهامداران آنقدر معطل نمود تازمین وارد طرح دریاچه گردد.وبه احتمال قوی ایشان کاملا در جریان و یا حد اقل پیش بینی  این مصوبه بوده اند. و با همکاری مرادی سناریوئی  جهت خالی کردن جیب سهامداران تهیه نموده بودند. که امروز پول بگیرند و دوروز بعد بگویند کل سرمایه شما رفت توی آب و اگر خدا به داد ما نرسیده بود و دریاچه کوچک نمی شد اکنون هیچ چیز نداشتیم و همینطور بعد از خریدن باغ بلافاصله آن را با زمینی که 25٪ عوارض جوازتجاریش را از ما اخذ و پرداخت نموده بودٰند، تجمیع تا خرید این زمین نامشروع را هشت میخه نمایند. و بعد آنقدر معطل نمودند که به این روز افتادیم وگرنه سطح اشغال بهانه ای بیش نیست . ودر جلسه روز سه شنبه یکم مهرماه ساعت 17 باید تکلیف این را روشن کنیم . ایشان 25٪ از هزینه جواز قبلی را از جیب ما پرداخته و دو سال و نیم است که کار را رها نموده اند . باید  وادار شوند  تقاضای تجمیع زمین نطلبیده نامشروع جدید را لغو و جواز دستور نقشه قبلی احیا و اجرا گردد. و بلافاصله  از شرکت دیدار به جرم کلاهبرداری شکایت نمایند.وگرنه ما از ایشان و خانم  به فرجام که قراردادخرید باغ را به قیمت تجاری امضا کرده اند،‌ شکایت و موضوع را کاملا رسانه ای خواهیم نمود.تا کلیه خسارات  واره و سرمایه ما را از جیب خود  پرداخت نمایند. باید هر چه سریعتر و حتی همین فردا تقاضای کارشناسی قیمت این  باغ بدون یک درخت و یک متر دیوار کشی و قطره ای آب بشود. و زمین جدید را باقیمت باغ متروکه  و متری کمتر از فقط 100000 تومان بخرند.ایشان باید کلیه وجوهی که از شما بابت خرید زمین  تجاری( نیست در جهان) اخذ نموده به شما عودت دهند. اکنون که شروع کرده ایم باید تا انتهای راه برویم. فقط ممکن است لازم باشد تا  به جای دفتر تعاونی  مقابل شورای شهر و یا شهرداری منطقه 18 و حتی شاید با حضور نمایندگان صدا و سیما ،‌ نیز حضور  همگانی داشته باشیم.  که البته به موقع به اطلاع شما سر وران  خواهد رسید. ولی روز سه شنبه  روز امضای همگانی در خواست های ما به خصوص  عودت وجوه پرداختی بابت زمین تجاری( نیست در جهان) ودر صورت لزوم و تاثیر در سرعت اخذ جواز ٰ، ابطال تجمیع این زمین نا مشروع با ملک قانونی  خودمان و معرفی یکی از اعضای هیئت مدیره سها مداران به عنوان نماینده تام الاختیار برای  اتمام کار جواز و برخوردهای قانونی لازم با همکارانشان در شهرداری منطقه 22  و ابلاغ  صورت جلسه حاصله به ایشان می باشد.

وضعیت فعلی زمین حتی با وجود باغ بودن  قطعه زمین نامشروع به شرح زیر است.که خیلی هم بد تر از شرایط قبلی نیست و فقط 8٪ سطح اشغال طبقات کمتری دارد.

و جالب است که  به دلیل همین سطح اشغال باغی 30٪ روی زمین جدید نامشروع  هیچ گونه ساخت و سازسی انجام نخواهد شد. و فقط از زیر زمین دوم به بعد کاملا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شورای شهر, شهردار, محترم شورای, شهر, گزارش, مجمع, عمومی, سهامداران, اعضا, پروژه, پاسارگاد, حریم, دریاچه, باغ, فضای سبز, خاکبرداری, سازنده, شهرداری, فضل الله, نمازی, میبدی,دستور, نقشه, پاسارگاد, 2058, سهامداران, اعضا, تعاونی, مسکن, کارکنان, شهرداری, منطقه, 18, tavoni-m18, pasargad

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 10 مهر 1393 ساعت 18:42

محل کنونی شما